Телешко месо от Еко ферма Черга 580 гр.

18,90 лв.

Телешко месо от "Еко ферма Черга"

Съставки: обезкостено и обезжилено телешко българско месо, сол, черен пипер, дафинов лист.

Хранителна стойност в 100 гр :

Енергийна стойност                   449 kj/106kcal

Мазнини                                           2,230 гр

от които наситени мастни киселини  15,1 гр

Въглехидрати                                     1,34 гр

от които захари                                  0,57 гр

Белтъци                                            20,19 гр

Сол                                                     1,55 гр